Kołdra 220x200 Premium

Kołdra Borsatti Premium

Sklep z kołdrami Borsatti oferuje różne rodzaje kołder, odpowiednich na każdą porę roku.

Więcej szczegółów

Promocja
Nowość

220 ,-244 ,-

Ceny zawierają 23% podatku VAT

-10%

Rozmiar : 220 x 200 cm
Linia : Premium

 
Opis produktu

Kołdry puchowe to specjalność naszego sklepu. Sklep z kołdrami Borsatti oferuje różne rodzaje kołder, odpowiednich na każdą porę roku. Trzy rodzaje wkładów zapewniają możliwość spełnienia indywidualnych potrzeb - w naszym sklepie internetowym mamy i coś dla zmarzluchów i tych, którym zima nie straszna!

Wypełnienie: 50% puch gęsi 50% pierze
Tkanina (inlet) 100% bawełna
Kolor poszycia: Ecru

Waga wsadu: 1,7kg

Indywidualna oferta

W naszym sklepie po prostu masz wybór. Bogaty asortyment sprawia, że kołdry do swojego domu możesz wybrać według idywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, jaką grubość wkładu wybierzesz, możesz być pewny jakości naszego wyrobu. Nasze kołdry puchowe powstają wyłącznie z wsadu pierza i puchu kaczego lub gęsiego najwyższej jakości, co jest gwarancją trwałości i wysokiego komfortu użytkowania naszych produktów. Wybierz lepszy sen. Wybierz Borsatti.

Producent kołder dla wymagających

W Borsatti nie uznajemy kompromisów. Zanim nasza kołdra trafi do Twojego domu, musi przejść dokładną obróbkę mechaniczną i szereg testów, które potwierdzają jakość naszego wyrobu. Tylko najlepsze, dokładnie przetestowane egzemplarze, mają szansę dotrzeć do sprzedaży. Dzięki takim zabiegom zyskujesz pewność, że zamawiając kołdrę Borsatti, zamawiasz najlepszą jakość.

Na każdą porę roku

Kołdry w Borsatti możesz dobrać do potrzeb. Najgrubszy wkład, będzie idealny na zimę - to kołdra z najlepszą izolacją ciepła, a mimo to jest lekka i pozwala skórze oddychać. Natomiast na gorące letnie noce, możesz wybrać najlżejszy wariant, który zapewnia przede wszystkim optymalną wentylację.

  • Szukasz kołdry pełnej dobrych snów?

Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów Borsatti.

Zawartość koszyka

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0 ,- Suma

Zobacz koszyk

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki