Kołdra 220x200 Platinum

Kołdra Borsatti Platinum

Sklep z kołdrami Borsatti oferuje różne rodzaje kołder puchowych, odpowiednich na każdą porę roku

Więcej szczegółów

Promocja
Nowość

330 ,-367 ,-

Ceny zawierają 23% podatku VAT

-10%

Rozmiar : 220 x 200 cm
Linia : Platinum

 
Opis produktu

Kołdry puchowe to nasza specjalność. Sklep z kołdrami Borsatti oferuje wiele różnych rodzajów kołder, odpowiednich na każdą porę roku. Trzy rodzaje wkładów zapewniają możliwość spełnienia indywidualnych potrzeb - w naszym e-sklepie mamy i coś dla zmarzluchów i tych, którym zima nie jest straszna.

Wypełnienie: 100% PUCH GĘSI

Tkanina (inlet) 100% bawełna
Kolor poszycia: Ecru

Waga wsadu: 1,5kg

Czas na indywidualną ofertę

W sklepie Borsatti.pl po prostu masz wybór. Pełny asortyment sprawia, że kołdry do swojego domu możesz wybrać według idywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, jaką grubość wkładu wybierzesz, możesz być pewny jakości naszego wyrobu. Nasze kołdry puchowe powstają wyłącznie z wsadu pierza i puchu kaczego lub gęsiego najwyższej jakości, co jest gwarancją trwałości i wysokiego komfortu użytkowania naszych produktów. Wybierz lepszy sen. Wybierz Borsatti.

Kołdry Borsatti dla wymagających

W Borsatti nie uznajemy kompromisów. Zanim nasza kołdra trafi do Twojego domu, musi przejść dokładną obróbkę mechaniczną i szereg testów, które potwierdzają doskonałą jakość naszego wyrobu. Tylko najlepsze, dokładnie przetestowane egzemplarze, mają szansę dotrzeć do sprzedaży. Dzięki takim zabiegom zyskujesz pewność, że zamawiając kołdrę Borsatti, zamawiasz najlepszą możliwą jakość.

Na każdą porę roku

Kołdry w Borsatti możesz dobrać odpowiednio do potrzeb. Najgrubszy wkład, będzie znakomity na zimę - to kołdra z najlepszą izolacją ciepła, a mimo to jest lekka i pozwala skórze oddychać. Natomiast na gorące letnie noce, możesz wybrać najlżejszy wariant, który zapewnia przede wszystkim optymalną wentylację.

  • Szukasz kołdry pełnej dobrych snów?
  • Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów Borsatti.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Zawartość koszyka

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0 ,- Suma

Zobacz koszyk

Menu

Zawartość schowka

Brak produktów

Zobacz schowki